ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Sponsorlu Bağlantılar

Yücel

Yücel İsminin Anlamı, Yücel İsminin Genel İncelenmesi,  Yücel isminin kökeni, Yücel isminin analizi hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Yücel ismi günümüzde çok popüler isimlerden biri olup aileler tarafından sıkça erkek çocuklarına verilmektedir. Müge isminin analizi aşağıdaki gibidir;

Yücel isminin analizi : Geçmişte yaşadığı üzüntü ve sıkıntıları unutamayan, tekrar tekrar yaşayan, işlerini başarmak için çalışan fakat her zaman engellerle karşılaşan ve bu engelleri aşmak için mücadele eden, güzel sanatlara karşı yetenekli olan, ve bu sayede duygusal kişiliğini ortaya koyabilen, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, sanatsal yetenekleri olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

  Sponsorlu Bağlantılar
 • İsim: Yücel
 • Anlam:Yücelmiş olan
 • Cinsiyet:Erkek
 • İsim Tercihi: Uygun
 • İsim Tercihi Analizi: Çocuğunuza isminin verilmesinde, isminin anlamı, kökeni , Dini açıdan kullanımı veya söyleyişi konusunda herhangi bir sorun olmayıp rahatlıkla çocuğunuza ismi rahatlıkla verebilirsiniz.
 • ismininanlamlari.com Binlerce İsimin Anlamı, İsmin Analizi, Dini Açıdan İncelenmesi, Caiz Mi?, Kurandaki Anlamı,Ebced Değeri, Kuran Kerimde Geçiyor Mu?
  İsmin Kökeni, Karakteristik Analiz ve İsim ile ilgili Özel Yorumlar ve daha birçok bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz.
  Ebced Değeri:
  İsme ait ebced değeri henüz girilmemiş.
 • Köken:Türkçe

YÜCEL Türkiye’de en çok kullanılan 184. isim (… 182. ülkü, 183. tayfun, 184. yücel, 185. bora, 186. meral, …). Ülkemizde yaklaşık her 841 kişiden birinin adı YÜCEL ve ismin yaygınlık oranı binde 1.19.

Yücel ismi ile tanınan ünlüler:

Nedim Yücel, (22 Nisan 1979 İstanbul[1]) Türk basketbolcudur. 2012-2013 sezonu itibariyle Türkiye Basketbol Ligi takımlarından TED Ankara Kolejliler’da oynamaktadır.

Yücel Erten,   (d. 19 Ekim 1945, Muş),   tiyatro yönetmeni, oyuncu, yazar.

Yücel İldiz (d. 4 Haziran 1953; Adana), Türk teknik direktör. Son olarak 5 Kasım 2011 tarihine kadar Süper Lig ekiplerinden Karabükspor’u çalıştırdı.

Sponsorlu Bağlantılar

Yücel Seçkiner (d. 1936, Gaziantep, Türkiye), Türk siyasetçi.

Yücel İzmirli, Türk yazar ve eğitimci.

Yücel Sayman (d. 1939 Konya), Türk akademisyen. 1957 yılında Saint Joseph Fransız Lisesi’ni, 1962’de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. 1969 yılında Strasbourg Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde doktorasını verdi.

Yücel İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

Yücel ismi için yaptığımız araştırma sonucu Kuranı Kerimde geçmediği tespit edilmiştir.

Yücel İsmi Caiz Mi?

ismininanlamlari.com olarak yaptığınız araştırmalar sonucunda sonucunda Yücel isminin caiz olduğu tespit edilmiş olup rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yücel İsmi Akrostiş Şiir

Yücel ismi ile ilgili Akrostiş şiirimiz aşağıdaki gibidir. Akrostiş şiiriniz mi var? Bize yollayın sizin adınıza yayınlayalım.

Yok ne arayan nede soranım
Üzüldüm sen gidince
Canıma canını kat sevgili
Elimde değil seni çok seviyorum
Lâleler süslesin dilerim kalbini

Yağmur yağıyor,ince ince
Üzüldüm seni görünce
Cümlelerimin sonu senle biter
Elimde değil seni çok seviyorum
Lafların bittigi noktasın

Gelen aramalar: yücel isminin anlamı,yucel ne demek,yücel isminin anlamı nedir,yucel anlami,yücel efe isminin anlamı

Tags: , , , , ,

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın