Yağız

Yağız isminin anlamı ,Yağız isminin kökeni Genel İncelemesi, Yağız isminin kökeni hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.Yağız ismi son 20 yılın en popüler isimlerinden biri olup geçmişte de kullanımı bir o kadar yaygın olup aileler tarafından sıkça tercih edilmektedir.Yağız isminin isim analizini aşağıda bulabilirsiniz.

Yağız isminin analizi : Geçmişte yaşadığı üzüntü ve sıkıntıları unutamayan, tekrar tekrar yaşayan, algılaması yüksek, mantıklı karar veren, bazı konularda inatçı ve ısrarcı davranan, hassas, duygusal bir yapıya sahip olan, akademik anlamda okumayı seven, akademik anlamda başarılı olmaya sebep olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

 • İsim: Yağız
 • Anlam:1. Esmer. 2. Doru. 3. Yiğit. 4. Bakımlı hayvan.
 • Cinsiyet:Erkek
 • İsim Tercihi: Uygun
 • İsim Tercihi Analizi: Çocuğunuza isminin verilmesinde, isminin anlamı, kökeni , Dini açıdan kullanımı veya söyleyişi konusunda herhangi bir sorun olmayıp rahatlıkla çocuğunuza ismi rahatlıkla verebilirsiniz.
 • ismininanlamlari.com Binlerce İsimin Anlamı, İsmin Analizi, Dini Açıdan İncelenmesi, Caiz Mi?, Kurandaki Anlamı,Ebced Değeri, Kuran Kerimde Geçiyor Mu?
  İsmin Kökeni, Karakteristik Analiz ve İsim ile ilgili Özel Yorumlar ve daha birçok bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz.
  Ebced Değeri:
  İsme ait ebced değeri henüz girilmemiş.
 • Köken:Türkçe

YAĞIZ Türkiye’de en çok kullanılan 1000. isim (… 998. olgu, 999. seren, 1000. yağız, 1001. zahide, 1002. naki, …). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı YAĞIZ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14. YAĞIZ adının yaygınlık oranının Türkiye’nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde yaklaşık 10,770 kişinin isminin YAĞIZ olduğu ve YAĞIZ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

Yağız ismi ile tanınan ünlüler:

Serbay Yağız (d. 19 Ağustos 1991, İmranlı, Sivas), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Konyaspor’da oynamaktadır.

Yağız Tanlı, Türk tiyatro oyuncusu.

Yağız Abadan, rock müzisyeni. d. 24 Ocak 1985, İstanbul

Ayşegül Korkmaz Yağız (d. 1974, Almanya), Türk televizyoncu, haber spikeri.

Yağız Göktuğ Taşbulak (d. 3 Ocak 1991, İstanbul), Kartalspor’lu futbolcu.

Yağız İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

Yağız ismi için yaptığımız araştırma sonucu Kuranı Kerimde geçmediği tespit edilmiştir.

Yağız İsmi Caiz Mi?

ismininanlamlari.com olarak yaptığınız araştırmalar sonucunda sonucunda Yağız isminin caiz olduğu tespit edilmiş olup rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yağız İsmi Akrostiş Şiir

Yağız ismi ile ilgili Akrostiş şiirimiz aşağıdaki gibidir. Akrostiş şiiriniz mi var? Bize yollayın sizin adınıza yayınlayalım.

Yağmur yağıyor,ince ince
Aşk seninle anlam kazanacak

Issız dünyam şenlensin
Zehir mi kattın aşkıma

Yağmur yağıyor,ince ince
Ayrılıklar elbet birgün sona erecek

Işığımdın sen benim
Zaman sadece seninle birlikteyken aksın

Gelen aramalar: yağız isminin anlamı,yağız ne demek,yağız ismi kuranda geçiyormu,yagizin anlami,yağız isminin kurandaki anlamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>